žijeme
interiérovým
dizajnom

Ak si zariaďujete nový priestor a topíte sa v záplave tapiet, podlahových krytín, obkladov, kvetináčov a vázičiek, ak sa vo vlastnej obývačke cítite nesvoji a uprednostňujete radšej tú susedovu, ak máte po príchode domov už v predsieni chuť ujsť späť do práce, ak dvere do kuchyne radšej zatvárate pred svojím aj cudzím zrakom, ak vás už pri pomyslení na svoju kanceláriu rozbolí hlava, ak zariaďovanie pre vás nie je vytúžené dobrodružstvo, ale nútené práce … ste na správnej adrese!

Priebeh spolupráce

  • Najprv zistíme, čo sa vám páči, robí vám radosť a čo potrebujete,
  • potom tuho premýšľame, ako by sme to premenili na farby na stenách, kúsky nábytku, dekorácie a doplnky visiace, stojace, trčiace a iné,
  • potom to aj nakreslíme a ukážeme vám v 3D vizualizáciách,
  •  potom nám to spripomienkujete a spolu prídeme na niečo ešte krajšie,
  • a nakoniec všetko dobre dopadne, vám sa páči, čo sme navrhli, my to zrealizujeme, vy nám za to dáte dukáty, my spokojne môžeme spávať a vy ste tiež šťastní, pretože sa vám splnil ďaľší sen.

Čo ponúkame?

Premeny existujúcich interiérov od najjednoduchších zásahov (zmena farieb, textílií, doplnkov či dispozície nábytku) po komplexné premeny od podlahy až po strop.

Zariaďovanie nových interiérov na kľúč – komplexný návrh dispozičného riešenia, osvetlenia, výber podlahovej krytiny, návrh výmaľby a dekorácie stien, výber zariaďovacích predmetov, návrh a výroba typového aj atypického nábytku, výber textílií a doplnkov od obrazu až po vešiak n a kľúče.

Náš tím

Na našich projektoch sa podieľa množstvo profesistov – od architektov, cez skúsených dizajnérov, nákupcov, stolárov, majstrov a spoľahlivých dodávateľov. Tvorivý tím spoločnosti predstavujú:

Ing. Daniel Divinec

konateľ spoločnosti, +421 914 113 474

Mgr. Martina divincová

interiérová dizajnérka, +421 911 920 020

Ing.arch. Eva Jandová

dizajnérka, +421 948 724 848

Juraj Šajdík

technické zabezpečenie, +421 948 094 006

Prečo si vybrať nás?

Návrhy interiérov realizujeme komplexne a priamo na mieru každého zákazníka. Ponúkneme vám riešenia premyslené do detailov od podlahy až po strop v súlade s vašimi požiadavkami na kvalitu a finančný rozpočet.

Ak si to budete priať, zabezpečíme pre vás realizáciu na kľúč – navrhneme interiérové vybavenie, zabezpečíme výrobu kvalitného nábytku na mieru, nákup doplnkov, vymaľovanie a vytapetovanie priestorov, inštaláciu zariadení a aranžovanie doplnkov.

Súčasťou našich služieb je aj výroba nábytku na mieru, či už pre domácnosti alebo nebytové priestory. Dokážeme teda uspokojiť aj požiadavky na originálne či náročné riešenia.

Ak ste v štádiu architektonického návrhu vášho domova či obchodných priestorov, vieme efektívne spolupracovať s vaším architektom alebo projektantom pri navrhovaní priestorov, ktoré budú rešpektovať nároky súčasných interiérových riešení.

Čo môžete
od nás očakávať?

  • Osobnú, intenzívnu a otvorenú komunikáciu.
  • Rešpekt k vášmu vkusu a životnému štýlu.
  • Optimalizáciu rozpočtu s ohľadom na požadovanú kvalitu.
  • Dodržanie dohodnutej kvality.
  • Maximálne pracovné nasadenie v prospech klienta.