Používané materiály

Pri tvorbe našich výrobkov používame materiály, ktoré spĺňajú kritériá európskej kvality a moderného dizajnu. Aj vy sa môžete rozhodnúť, ktorú zo značiek uprednostníte:

logo-bucina BUČINA®
Spoločnosť na slovenskom trhu dôverne známa. V jej ponuke nájdete drevotrieskové dosky, laminované drevotrieskové dosky, MDF dosky, HDF dosky, OSB dosky, pracovné dosky,impregnované fólie, masívne lepené dosky.
logo-technistone TECHNISTONE®
Spoločnosť vyrába tvrdený kameň vo viacerých než 30 odtieňoch. Použitie: kuchynské dosky, kúpeľňové a nábytkové dosky, obklady, dlažby, parapety a iné. Materiál Technistone má vynikajúce úžitkové vlastnosti: vysoká pevnosť, nenasiakavosť, ľahká údržba.
logo-blum BLUM®
Nábytkové kovania tejto značky presviedčajú svojou premyslenou funkčnosťou, uznávaným dizajnom a dlhou životnosťou. Kovanie sa používa na rôzne typy zásuviek, dvierok, skriniek…
logo-hranipex HRANIPEX®
Spoločnosť Hranipex je jedným z kľúčových výrobcov a distribútorov nábytkových hrán v strednej a východnej Európe. Jej portfólio produktov zahŕňa okrem najširšej kolekcie hrán tiež tavné, disperzné, montážne a konštrukčné lepidlá. Taktiež ponúka škálu čistiacich zariadení a prostriedkov, ktorých doporučuje ako efektívnych pomocníkov pri olepovaní nábytkových dielcov.
loga-corian CORIAN®
CORIAN® sa vyrába z prírodných materiálov s pojivom na báze akrylátov. Jeho povrch je pevný, celistvý, odolný voči vode, vlhkosti a chemikáliám. CORIAN® v sebe spája dizajn povrchu prírodného kameňa s výhodami a vynikajúcimi technickými parametrami moderného materiálu. Najčastejšie sa používa na konštrukcie pultov, vodorovných pracovných plôch, priehradok, alebo ako výlisok pre sanitárny prvok (drez, umývadlo).
logo-zodiaq ZODIAQ®
Firma Du Pont® vyvinula rôzne kompozitné materiály. Pod obchodnou značkou Zodiaq® sa predáva nový typ povrchového materiálu určeného najmä do komerčných a rezidenčných priestorov. 93 percent materiálu Zodiaq tvoria minerály (kremeň), preto sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a tvrdosťou.
logo-fundermax FUNDERMAX®
Pod touto značkou nájdete plošne lisované dosky z prírodných vlákien, s dekoratívnym laminátovým povrchom, vyrobené z melamínu alebo z tvrdených syntetických živíc.
logo-kaindl KAINDL®
Renomovaný nemecký výrobca podláh a drevených materiálov s viac ako 100 ročnou históriou. Medzi zákazníkmi je táto značka obľúbená najmä vďaka vysokej kvalite produktov a inovatívnemu dizajnu.
logo-egger EGGER®
Výrobky spoločnosti EGGER® spájajú v sebe funkčnosť s estetičnosťou. V portfóliu tejto značky nájdete vysoko hodnotné laminátové podlahy, trendové materiály na výrobu nábytku a výstavbu interiérov a ekologické materiály pre drevené stavby.
logo-agc AGC GLASS®
Spoločnosť AGC Glass Europe so sídlom v Bruseli vyrába sa spracováva ploché sklá pre stavebné účely, automobilový priemysel a ďalšie. Pre interiéry sú zaujímavé najmä produkty Lacobel – lakované sklá, Matelac – lakované sklá so saténovou povrchovou úpravou a Matelux – sklá matované v kyseline.