Výroba nábytku na mieru

 
 
 

Ponúkame tri skupiny nábytku do bytových a nebytových priestorov:

  • nábytok na mieru podľa Vašich predstáv a charakteru Vašich priestorov,
  • kvalitný typizovaný nábytok slovenskej výroby,
  • kombináciu typizovaného nábytku spojeného s kusmi vyrobenými na mieru tak, aby bola dosiahnutá optimalizácia priestoru v domácnosti, kancelárii, lekárni, laboratóriu, či doplnenie prvkov o Vami požadovaný štýl.

Typizovaný nábytok

Prednosť typizovaného nábytku je v jeho priaznivejšej cene, preto máme v ponuke široký sortiment kuchynského, kancelárskeho nábytku a skríň. Keď tento doplníme o niektoré atypické kusy, interiér je celistvý vo svojom vzhľade i využití.

Nábytok na mieru

Ak máte radi originalitu, nechajte sa nami viesť v tvorbe interiéru, ktorý nie je obmedzený katalógom. Široké spektrum dostupných materiálov a farieb Vám ponúka takmer nekonečné možnosti v dizajne nábytku, ktorý nezvykneme opakovať. Bude to originál pre Vás i Vašich hostí…

ŠPECIÁLNY NÁBYTOK

Nábytok pre lekárne

Chceli by ste si navrhnúť vlastnú lekáreň? Vdýchnuť jej atmosféru podľa Vašich predstáv? Radi budeme počúvať o vašom vkuse a potrebách. Spoločne vytvoríme takú lekáreň, ktorá zapôsobí na zákazníka a zároveň bude príjemným a praktickým pracovným prostredím pre zamestnancov

Laboratóriá – nábytok a vybavenie

Naše služby zahŕňajú návrh a inštaláciu kompletného zariadenia laboratórií. Aj pri zriaďovaní školských laboratórií dbáme na zachovanie vysokej úrovne kvality pri prijateľnej cene zariadenia. Použité komponenty sú certifikované na profesionálne použitie.

Nábytok a interiérový dizajn ambulancií

Ambulantný nábytok má svoje špecifiká. Musí zodpovedať požiadavkam príslušnej legislatívy a zároveň musí vytvárať komfortné a príjemné pracovné prostredie pre vykonávanie náročnej profesie. Preto nábytok do ambulancií navrhujeme výhradne na mieru. Vaše požiadavky radi prekonzultujeme na osobnej návšteve. Ukážeme Vám naše riešenia, vzory materiálov, vytvoríme vizualizácie… Stanovíme cenu zodpovedajúcu kvalite, bez zbytočných navýšení o provízie obchodných zástupcov.

Požiadavky zákazníka radi prekonzultujeme pri osobnom stretnutí.

Nábytok na mieru