Realizácie na kľúč

 
 
 

Zabezpečíme pre vás kompletné realizácie interiérov od návrhu, cez výrobu nábytku, výber a nákup doplnkov a materiálov, maľovanie, pokládku podláh aranžovanie detailov vo vašich bytových a nebytových priestoroch.

 Pre viac informácií k tejto službe kontaktujte našu interiérovú dizajnérku Martinu Divincovú e-mailom na martina.divincova@lectus.sk alebo telefoni­cky na čísle +421 911 920 020.

Realizácie na kľúč realizacie-na-kluc-03

Realizácie na kľúč

 

Koľko vás to bude stáť?

Nebojte sa osloviť dizajnéra, aj keď nie ste takí bohatí, aby ste si olepovali steny bankovkami. V dnešnej dobe je táto služba celkom bežná a dostupná pre všetkých ľudí. Ba dokonca môžete využitím dizajnérskych služieb aj ušetriť. Len si spočítajte, koľko miniete benzínu behaním po obchodoch, o čase ani nehovoriac. A ak sa náhodou rozhodnete zle, chyby, ktoré treba potom naprávať, občas siahnu poriadne hlboko do vrecka. Jednoduchý návrh vyžadujúci menšie zmeny v interiéri Vás môže vyjsť len zopár desiatok eur. Ale výsledok bude markantný.

Vždy záleží od rozsahu a typu zákazky. Cena sa bude odvíjať od veľkosti príp. počtu miestností, pomeru nábytku, zariaďovacích predmetov a dekorácií, ktoré už máte a ktoré budeme zabezpečovať my, od množstva nábytku, ktorý budeme pre vás prípadne vyrábať na mieru, od rozsahu vami požadovaných služieb. Cenovú ponuku na návrh vám pripravíme po prvom stretnutí.